Sonda

Ile chcesz wydać na wesele (wszystkie wydatki ze strojami, noclegami i podróżą poślubną)
 

Wygląd młodej pary
Makijaż i fryzjer przed ślubem (próby) PDF Drukuj Email
autor: Katarzyna Szreter   

próba,w dzień, przymiarka ze stroikiem i welonem, akcesoria

 

Aby w dniu ślubu mieć absolutną pewność, że będzie się wyglądać pięknie, można umówić się zarówno z fryzjerką jak i z kosmetyczką na tzw próbę. Jest to czas, w którym przedstawiasz swoją wizję wyglądu, próbujecie ją wcielić w życie, ulepszacie. Na próbach zazwyczaj powtarza się malowanie czy ułożenie włosów aż do zamierzonego efektu końcowego. Po każdej próbie warto zrobić zdjęcie w świetle dziennym i sztucznym, by sprawdzić, jak zachowuje się przy różnym oświetleniu.

Więcej…
 
Zabiegi kosmetyczne przed ślubem PDF Drukuj Email
autor: Katarzyna Szreter   

jakie zabiegi, kiedy

 

Aby być piękną tego jednego dnia wiele kobiet na wiele dni, nawet miesięcy przed stara się o siebie zadbać, na wielu frontach

Więcej…
 
Bukiet panny młodej PDF Drukuj Email
autor: Katarzyna Szreter   

jak wybrać bukiet, rodzaje bukietów

 

Bukiet w stroju ślubny jest bardzo ważnym elementem, gdyż mocno rzuca się w oczy i jest z panną młodą w najważniejszych chwilach – w kościele i na sesji zdjęciowej. Noś go nisko by wydłużyć i wyszczuplić sylwetkę.

Więcej…
 
Strój pana młodego PDF Drukuj Email
autor: Katarzyna Szreter   

garnitur czy surdut a może frak, krawat, musznik, fular czy mucha

 

Dopasowanie stroju młodego do młodego i do charakteru uroczystości wydaje się proste, ale na parę rzeczy należy zwrócić uwagę:

Więcej…
 
Obrączki PDF Drukuj Email
autor: Katarzyna Szreter   

rodzaje, jak wybrać

 

Są najbardziej trwałym i ciągle obecnym znakiem małżeństwa. Jeśli będziecie je nosić cały czas – muszą być one naprawdę trwałe. Jest to chyba jedyny element ślubu, na którym naprawdę nie warto oszczędzać.

Więcej…
 
Fryzura, make up, paznokcie na ślub PDF Drukuj Email
autor: Katarzyna Szreter   

jak dobrać, kiedy robić

 

Dobranie makijażu i fryzury do stroju jest istotnym elementem przygotowań - twarz młodej będzie fotografowana przez wszystkich i będzie stanowić główny obiekt wszystkich spojrzeń.

Więcej…
 
Dodatki do sukni ślubnej PDF Drukuj Email
autor: Katarzyna Szreter   

welon, rękawiczki, stroik do włosów, biżuteria, buty

 

Gdy suknia jest bardzo strojna, dodatki powinny być bardziej stonowane, by nie uzyskać efektu „za dużo grzybów w barszczu”. Dodatki powinny być dopasowane tematem przewodnim: jeśli suknia ma koronkę, to rękawiczki nie powinny być z perełkami a welon z kwiatuszkami.

Więcej…
 
Suknia ślubna - fason, kolor, dobór sukni PDF Drukuj Email
autor: Katarzyna Szreter   

krój, kupić czy wypożyczyć, nowa czy używana, a może szyć

 

Suknia, to główna radość i jednocześnie bolączka każdej panny młodej. W tym jednym, wyjątkowym dniu panna młoda chce wyglądać wyjątkowo pięknie, gdy oczy wszystkich gości będą na nią zwrócone. Dlatego też tak ważny jest strój. Musi on być dopasowany do charakteru wesela oraz być spójny (suknia, dodatki, makijaż, fryzura, buty, bukiet) i mieścić się w budżecie.

Więcej…